Hakkımızda Havale Bildirim Formu İletişim Bilgileri
 
 
Anasayfa > Hakkımızda  
 

Mega Pro Cosmetics Accessories İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Hakkımızda

Kozmetoloji, güzellik uzmanlığı ve satış pazarlama konusundaki tecrubelerımızle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri dogrultusunda gidişatımıza yön veren, her daim yeniliklerle ve profesyonellikle karşınıza cıkmayı hedeflemiş, kaliteli ürünü uygun fiyata sunmayı ilke edinmiş bir kozmetik firmasıyız.

Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimize kolay ulaşılabilir, hızlı kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmayı hedefleyen bir kozmetik firmasıyız. Kendini güzel ve bakımlı hissetmek isteyen makyaj tutkunlarının küçük dokunuşlarla profesyonel bir sonuç almalarını bunu yaparken de minimum maliyet ve maksimum performans alarak uygulama yapmalarını amaçlıyoruz.
Marka adı altında orta kalıte ürünlerin yüksek fiyatlarla satışının yapıldığı gunumuzde yüksek kalite ürünlerin de uygun fiyata satılabiliceğini tüm kozmetik ve makyaj merakı olan herekese göstermek istiyoruz.


Vizyonumuz

Müşteri mutluluğunu göz önünde tutarak dünya ve Türkiyede ki yenilikleri yakalamak ve bu yenilikleri büyük bir özenle müşterilerimize sunmak. Ulaşılabilirliği maksimum seviyelere taşıyarak ve istikrarla büyüyerek kozmetik aksesuarları sektöründe sarsılmaz bir yer edinmek.
 
Bilgilendirmeler Kategoriler
   
Hakkımızda Yüz Fırçaları
İletişim Göz Fırçaları
Siparişim Nerde ? Kaş Fırçaları
M. Satış Sözleşmesi Dudak Fırçaları
Ön Bilgilendirme Formu Alternatif Fırçaları